IRÁNYÍTÁSTECHNIKAI MŰSZERÉSZ

Közel 30 éve működő, magyar tulajdonban lévő, ipari automatizálás területén tevékenykedő cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Pályakezdő, illetve tapasztalt szakemberek jelentkezését várjuk!

Az álláshoz tartozó elvárások:
Erősáramú elektrotechnikus vagy villanyszerelő vagy ezekkel egyenértékű végzettség
B kategóriás jogosítvány
Lelkes, elhivatott mentalitás
Kiváló képesség csapatban dolgozásra
Fejlődésre való nyitottság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Szerelésvezetői szerepvállalás (tapasztalt szakember esetén)
Olaj- és gázipari jártasság
Tűzvédelmi szakvizsga megléte

Főbb feladatok, munkák:

Részvétel az automatizálási rendszerek technológiai helyszíneken történő kivitelezésében és karbantartásában
Villamos elosztószekrények, műszeres fogadószekrények összeszerelése, belső huzalozásának elvégzése
Primer műszerek beépítése, mechanikai, villamos beállítása
Fenti rendszerelemek időszakos karbantartása
Kábelek fektetésében való részvétel
Kábelnyomvonalak kiépítésében való részvétel
Kábelvégek kiképzése
Műszaki huzalozási rajzok értelmezése és ez alapján az alábbi felsorolású rendszerelemek mechanikai és villamos illesztése: villamos elosztószekrények; műszer jeleit fogadó szekrények; rendszerhez tartozó villamos fogyasztók; primer műszerek.

Amit ajánlani tudunk:

Hosszútávú, stabil, bejelentett munkahely
Egyműszakos munkarend (H-P: 7:00-15:20)
Szabad hétvége
Munkaruhát, munkavédelmi ruházatot biztosítunk
Összetartó csapat, remek hangulattal
A szükséges betanulási időt biztosítjuk
Cafeteria (szabadon választható elemekkel)
Egészségközpontú szemlélet (Mint pl. gyümölcsnap)

Munkaidő:
Teljes, 8 órás

Munkavégzés helye

Algyő, Jura Ipari Park

  • Ez a hirdetés lejárt!
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.