LAKATOS / GÉPLAKATOS

Közel 30 éve működő, magyar tulajdonban lévő, ipari automatizálás területén tevékenykedő cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Technikusi végzettség
B kategóriás jogosítvány
Fizikai állóképesség
Lelkes, elhivatott mentalitás
Precíz, felelősségteljes munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Fémipari munkában való jártasság
Impulzuscsövezésben szerzett tapasztalat
Műszaki rajzolvasás
Bányabiztonsági vizsga
Tűzvédelmi szakvizsga

Főbb feladatok, munkák:

Részvétel az automatizálási rendszerek technológiai helyszíneken történő kivitelezésében és karbantartásában, lakatos-hegesztői munkák elvégzésében
Irányítástechnikai, elektromos elosztószekrények tartószerkezeteinek gyártása és telepítése
Kábelnyomvonalak csatorna- és tartórendszerének megépítése
A munkájához kapcsolódó dokumentáció elvégzése

Amit kínálunk:

Hosszútávú, stabil, bejelentett munkahely
Egyműszakos munkarend (H-P: 7:00-15:20)
Szabad hétvége
Munkaruhát, munkavédelmi ruházatot biztosítunk
Összetartó csapat, remek hangulattal
A szükséges betanulási időt biztosítjuk
Cafeteria (szabadon választható elemekkel)
Egészségközpontú szemlélet (Mint pl. gyümölcsnap)

Munkavégzés helye

Algyő és környéke

  • Ez a hirdetés lejárt!
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.