TERMÉKMENEDZSER

Új és használt haszongépjármű értékesítéssel, alkatrészellátással és szervizzel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Minimum 3 év releváns, járműiparban szerzett tapasztalat
Szakirányú végzettség
Magabiztos angol vagy német nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Mérnöki végzettség
SAP ismeretek

Főbb feladatok, munkák:

Új járműtípusok bevezetése és oktatása értékesítőknek
Értékesítő csapat szakmai támogatása
Új teherautó konfigurátor és rendelési rendszer felügyelete és beállításai
Haszongépjárművek közbeszerzési pályázatainak koordinálása és műszaki támogatása
Típusjóváhagyás engedélyeztetése a hatóságokkal
Támogatás nyújtása ügyfeleknek a cég termékeiről
Piacelemzés, értékesítési előrejelzések és riportok készítése
Rendezvényszervezésben való részvétel, szakmai rendezvényeken való részvétel a cég termékeinek bemutatása érdekében
Marketing anyagok (prezentációk, promóciós anyagok) készítése, termék és szakmai információk karbantartása

Amit kínálunk:

Felelősségteljes, hosszú távú munka
Szakmai fejlődési lehetőség
Rendszeres tréningek
Cafeteria
Munkába járás támogatás
Munkavállalói ajánlási díj
Élet- és balesetbiztosítás

Munkavégzés helye

Dunaharaszti

Fényképes önéletrajz megküldésével, illetve munkavégzés helyének a megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk pályázatát:

  • Ez a hirdetés lejárt!
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.