ÉPÍTÉSVEZETŐ, GÉPÉSZETI SZERELÉSVEZETŐ

Magas színvonalú mérnöki szolgáltatást nyújtó cég megbízásából építésvezetésben, gépészeti szerelésben tapasztalt munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Szakirányú végzettség
Minimum 3 év kivitelezésben szerzett építésvezetői tapasztalat
Angol nyelvtudás szóban
Jó kommunikációs és szervező készség, megbízhatóság
B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Tervezői szoftverek ismerete

Főbb feladatok, munkák:

Helyszíni munkairányítás, anyagrendelés
Az építési feladat végrehajtásának, a kivitelezésnek irányítás
A dolgozók napi elvégzett feladatának minőségi ellenőrzése
Beszámoló készítése, folyamatos kommunikáció a kollégákkal
Külföldön megvalósuló kivitelezési projekt koordinálása, ellenőrzése

Megbízóról

Magyarországon jól ismert és elismert egyedi igényeket kielégítő, magas színvonalú mérnöki szolgáltatást nyújtó cégeknek
Nagyfokú rugalmassággal rendelkezünk az épületgépész tervező-kivitelező mérnöki szolgáltatások területén

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés
Teljes munkaidős munkaviszony
Jó hangulatú, fiatalos lendületű, segítőkész munkatársak
Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye

1113 Budapest, Karolina út 17/B

  • Ez a hirdetés lejárt!
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.