ÉPÜLETGÉPÉSZ TERVEZŐ

Magas színvonalú mérnöki szolgáltatást nyújtó cég megbízásából kezdő vagy gyakorlott 3D-s tervezésben érdekelt munkatársat keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Precíz munkavégzés
Csapatmunka
Nyitottság a fejlődésre
Proaktív hozzáállás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Angol és/vagy német nyelvtudás
3D tervező programok felhasználói szintű ismerete (Microstation, Revit, CADVent)
Épületgépészeti tervezésben szerzett tapasztalat
Kamarai jogosultság

Főbb feladatok, munkák:

Épületgépészeti rendszerek tervezése, számítógépes feldolgozása
3D-s épületgépész, közmű tervek készítése
Koncepciók, vázlattervek, kiviteli tervek készítése
Megbízókkal és más szakágak társtervezőivel történő kapcsolattartás
Műszaki tárgyalásokon való részvétel

Megbízóról

Magyarországon jól ismert és elismert egyedi igényeket kielégítő, magas színvonalú mérnöki szolgáltatást nyújtó cégeknek
Nagyfokú rugalmassággal rendelkezünk az épületgépész tervező-kivitelező mérnöki szolgáltatások területén

Amit kínálunk:

Kimagasló fizetés
Extra juttatás
Szakmai fejlődési lehetőség
Határozatlan idejű szerződés
Jó hangulatú, fiatalos lendületű, segítőkész munkatársak
Indusztriális hangulatú design irodai környezet
Modern technológiai felszereltség
Azonnali munkakezdés

Amennyiben érdekel a 3D-s tervezés, akkor TÉGED KERESÜNK!

Munkavégzés helye

Budapest, XI. kerület

  • Ez a hirdetés lejárt!
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.