SZÁLLODAI SZOBAASSZONY

Több mint 25 éve a piacon lévő három csillagos szálloda megbízásából keresünk 1 műszakos munkavégzésre munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

A pályázó legyen ápolt megjelenésű (vendégek között mozog)
Megbízható ( a munkabeosztás szerint megjelenik), munkájára igényes
Szeresse a rendet és a tisztaságot és törekedjen a legkiválóbb munkavégzésre.
Képes legyen önállóan, de akár csapatban is dolgozni.
A munkavállalótól elvárjuk a jó modort, az együttműködésre való készséget, a pozitív hozzáállást, és a megoldás fókuszú szemléletet.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Hasonló pozícióban szerzett munkatapasztalat
Érdeklődés a szállodaipar iránt

Főbb feladatok, munkák:

Szállodai szobák takarítása, rendberakása a megadott sztenderdeknek megfelelően
A szálloda közösségi területeinek tisztántartása
Szobai textília kezelése

Megbízóról

Több mint 25 éve a turisztika szolgálatában állunk
Szállodáink Budapest szívében, jól megközelíthető helyeken találhatóak
Elsősorban a fővárosunkba néhány napra érkező városlátogató turisták fogadására specializálódtunk
Szállodáink barátságosak, közvetlen hangulatot nyújtanak vendégeink részére
Kis fluktuáció, lendületes csapat, fejlődő szemléletű vezetés jellemez bennünket

Amit kínálunk:

Családias környezetet, barátságos légkört, egyéni igényekhez is igazodó munkabeosztást kínálunk.
A meghirdetett pozícióra lehet teljes- vagy részmunkaidővel is pályázni, választásunkban a pályázó alkalmassága a döntő.
Lakást nem tudunk biztosítani, a munkába járást támogatjuk.

Munkavégzés helye

1056 Budapest, Március 15. tér

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a nettó bérigény megjelölésével a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.
Connect with us

Kövess minket