CSŐSZERELŐ / ISOMETRIÁS CSŐSZERELŐ / CSŐLAKATOS

Németországi közvetítő partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Minimális német nyelvtudás
Igényes, precíz munkavégzés
Józan életmód

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Jogosítvány
A2 német nyelvtudás
Több éves szakmai tapasztalat

Főbb feladatok, munkák

Vállalat termékein meghatározott csőszerelési, összeállítási munkák elvégzése
A munkabiztonsági követelmények betartása
A munkaterületen a rend és a tisztaság fenntartása

Amit kínálunk

Főállású munkakör
Németországi bejelentés, kiemelkedő kereseti lehetőség
Szakmai előre lépés

Munkavégzés helye

Németország

Jelentkezés az állásra Jelentkezés LinkedIn-en keresztül Jelentkezés Facebook-kal
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.