GYENGEÁRAMÚ RENDSZER SZERELŐ 1 jelentekezés

Gyengeáramú biztonságtechnikai rendszerek telepítésével, szervízelésével és karbantartásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

GYENGEÁRAMÚ RENDSZER SZERELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások

Szakirányú végzettség
Szakmai tapasztalat
B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Műszerész vagy hasonló szakirányú végzettség
Gyakorlat biztonságtechnikai szerviz technikusként
Tűzjelző rendszer karbantartói szakvizsga

Főbb feladatok, munkák

Tűzjelző, behatolás jelző, beléptető és CCTV rendszerek telepítése, üzembe helyezése, programozása, szervizelése

Megbízóról

Gyengeáramú biztonságtechnikai rendszerek (behatolás jelző, tűzjelző, beléptető és CCTV) telepítésével, szervizelésével és karbantartásával foglalkozik

Amit kínálunk

Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem (havi nettó fizetés 280.000 Ft)
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye

Hajdú-Bihar megye (változó)

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

Jelentkezés az állásra Jelentkezés LinkedIn-en keresztül Jelentkezés Facebook-kal
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.
Connect with us

Kövess minket